16 juuni, 2023

Peedu Kassil ja Joel Remmelil ilmus uus album “Ood metsale”

Festivali Jazzkaar 2022 avateosena kõlanud pianist Joel Remmeli ja bassist Peedu Kassi ühisteos „Ood metsale" ilmus vinüülil. Teose teistkordne ettekanne ja plaadi esitluskontsert toimub 16. juunil Sõru Jazzil Hiiumaal. Eesti metsale, selle väele ja hoidmise vajalikkusele pühendatud teos „Ood metsale” puudutas Jazzkaarel kuulajate hingi ja sai tunnustust ka rahvusvahelisest meediast, mistõttu otsustati anda kontsertsalvestus välja ka plaadina. „Viimase tõuke vinüüli avaldamiseks andsid kontserdikuulajad, kes avaldasid soovi selle muusika plaadistamiseks,” märgivad Remmel ja Kass. „Ühine loometegevus aitas pala paremini mõtestada, mispeale ühise helikeele leidmine muutus väga loomulikuks. Loominguline koostöö aitas teineteise parimad omadused välja tuua,” lisasid helioojad.
Aasta Jazzmuusik 2020 tiitliga pärjatud Joel Remmelit ja Aasta Jazzheliloojat 2022 auhinna võitnud Peedu Kassi teos on ühtaegu ülistuslaul inimese eksistentsi toetavale loodusele kui ka terav bluus raielankidele. Teost esitavad Eesti parimad muusikud žanrite üleselt – kuuleb jazzmuusikuid, klassikuid ja elektroonikuid. Kontsertsalvestusel mängivad Joel Remmel klaveril, Peedu Kass kontrabassil, Martin Petermann trummidel, Jaan Jaanson kitarridel, Aleksander Paal saksofonil ja flöödil, Jason Hunter trompetil ja flüügelhornil, Marten Meibaum tšellol, Hans Christian Aavik viiulil ja Bert Prikenfeld alias Bert On Beats elektroonikal. Kontsertalbum „Ood metsale” salvestati 24. aprillil 2022 festivali Jazzkaar avakontserdina Vabal Laval ning on tänaseni kõlanud live-esituses ainult korra. Kontserdi salvestasid Kaur Kenk ja Teet Kehlmann, plaadi master Siim Mäesalu. Plaadi kujundus Erik Teemägi.

1 veebruar, 2023

Peedu Kass Momentum & Bugge Wesseltoft

Peedu Kass Momentum kohtub Talvejazzil intrigeerivas koosseisus, sest bändiga liitub Norra armastatud klahvpillimängija, helilooja ja produtsendi Bugge Wesseltoft, esitledes ansambli liikmete ühistööna valminud muusikat mitmest aastast läbi Norra silmapaistva jazziuuendaja improvisatsioonilise nägemuse. Wesseltofti pärusmaaks on kontserdil klahvpillid, elektroonika ja heliefektid. „Jalgpallis kutsutakse seda rolli „liberoks“. Kuna Bugge Wesseltoft ja Kristjan Randalu on pianistidena erinevad, siis selline koostöö lisab muusikale hoopis uue dimensiooni,“ loodab Peedu Kass. Bändiga on ka laval värskelt liitunud läti trummitalent Kaspars Kurdeko.

1 oktoober, 2018

Autoriõhtu Philly Joe's

4. ja 5. oktoobril saab jazziklubis Philly Joe's kuulda minu soolokontserti ja ansamblit Peedu Kass Momentum. Esimeses pooles mängin üksinda kontrabassi, basskitarri ja elektroonikaga. Teises pooles astub lavale ansambel Peedu Kass Momentum. Sama kava kahel õhtul järjest!
Piletid saadaval Piletilevist.

10 november, 2017

Miljardid - "Kunagi läänes"

Lõpuks on kätte jõudnud aeg, kus ansambli Miljardid esimene kauamängiv "Kunagi läänes" on lõpuks kõigile saadaval. Kinnitan, et plaat on tõepoolest väga eriline! Lõputud tunnid stuudios ja prooviruumis on aidanud sündida plaadil, mis mõjub tugeva tervikuna ja haarab kaasa juba esimesel kuulamisel. Plaat ilmus Universali kaubamärgi all. Kuula Spotify'st, Deezerist, Apple Musicust, või osta plaat 311.ee, Lasering, Apollo, Rahva Raamat.


1 november, 2017

Peedu Kass Momentum ja Erki Pärnoja : Efterglow esinevad London Jazz Festivalil 19.11

Tundub isegi natukene uskumatu, et juba teist aastat järjest esineb mainekal London Jazz Festivalil Momentum ja Efterglow! Lisaks eelnevatele leiab kavast ka Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandi duo, Weekend Guitar Trio ja ansambli Heavy Beauty. Kõiges selles on süüdi Eesti Jazzliit, Jazzkaar ja EV100.
LINK 1 ; LINK 2


22 oktoober, 2017

Tree Stones Quartet taas Poolas

Poola armastab Tree Stones Quartetti ja selle tõestuseks andsime taaskord kaks kontserti Kalisz'i ja Poznani linnades. Poola publik on endiselt väga kirglik! Järgmine kevad anname ilmselt ka paar kontserti Eestis.

15 oktoober, 2017

Elletuse uus plaat

Paul Daniel on kirjutanud taaskord imelist folgi sugemetega muusikat ja vormistanud selle kenasti kaante vahele. Plaadil teevad kaasa veel Liisi Koikson, Liina Saar, Joel-Rasmus Remmel, Ramuel Tafenau, Aleksandra Krementski, Meelis Vind ja Raul Sööt.
Saadaval kõigis plaadipoodides ja voogedastus keskkondades.

12 oktoober, 2017

Saatepea muusika

Täna on Kanal 2's eetris "Kes tahab saada Tallinna linnapeaks", mille jaoks avanes võimalus luua saatepea muusika! Üks põnevamaid väljakutseid sel aastal! Aitäh viiulisolist Egert Leinsaarele :)


13 september, 2017

Momentum Brüsselis

Täna mängime Peedu Kass Momentumiga ühes Brüsseli kiftimas kontsertpaigas. Selleks on Flagey kontserdimaja, kus on mitmeid saale ja mis on belglaste kontserdielus kesksel kohal. Peale meid on laval ka kohalik jazzbänd LG Jazz Collective.

26 juuni, 2017

Laulupidu

Tänavu täitus minu kauaaegne unistus - mängida Laulupeo saateansamblis! Ei ole lihtne kirjeldada seda tunnet, mis valdab sind hetkel, kui mängid terve Eesti rahva ees lugusid, mis on sügaval sinu DNA's.1 mai, 2017

Austraalia tuur

Värskelt Aasta Jazzansambli 2017 tiitli võitnud Peedu Kass Momentum on Eesti jazztrio, mida kohtab esinemas rohkem välismaal kui Eestis. 1.-3. juunini annab bänd kolm kontserti Austraalias. Austraalias esineb bänd ka tuntud Brisbane International Jazz Festivalil.

Austraalia turnee tulemusena on ansambel kokku esinenud 11 välisriigis. Eestis annab ansambel oma järgmise kontserdi Sõru Jazzil 17. juunil. Sügisel ootavad bändi kontserdid Brüsselis, Londonis ja Helsingis. 2015. aastal esinesid nad esimeste eestlastena maailma suurima jazzmuusika eksportmessi Jazzahead ametlikus programmis. Eesti Muusikaauhindadel 2017 pälvis ansambel Aasta Jazzansambli nominatsiooni ning kevadisel Jazzkaarel võitis koosseis Aasta Jazzansambel 2017 tiitli.29 oktoober, 2016

Momentum Euroopa tuuril!

Peedu Kass Momentum on Eesti jazztrio, mida kohtab esinemas rohkem välismaal kui Eestis. Novembri keskel stardib ansambel Euroopa tuurile jõudes seitsmesse linna oma kevadel ilmunud debüütalbumit tutvustama. 15. novembrist kuni 25. novembrini 2016 vältav turnee viib Eesti muusikud nii tuntud festivalidele nagu London Jazz Festival kui ka kuulsust kogunud jazziklubidesse nagu Bix Saksamaal. Caenis esineb bänd Põhjamaade kultuuri tutvustaval festivalil Les Boréales, kus Eestl muusikutest astuvad üles veel Maarja Nuut, Sander Mölder ja NÖEP.

Seitsme kontserdiga jõuab ansambel Peedu Kass Momentum viide riiki, olles siis sellega kokku esinenud enam kui 10 välisriigis. Eestis andis ansambel viimati avaliku kontserdi kevadisel Jazzkaarel esitledes seal oma debüütalbumit. Tõnis Kahu kirjutas kontserdi kohta Eesti Ekspressis: "Olin elevil ja ekstaasis ja tol hetkel tundus, et saan kõigest aru. Momentum oli klaar kogemus ja paistis peente üksikasjadeni läbi." Aprillis ilmunud albumil kõlavad lood salvestati eelmisel aastal kuulsas Göteborgi Nilento stuudios, kus muuhulgas on sisse mängitud ka kõik viimased Avishai Coheni plaadid.

15. november
London Jazz Festival, The Vortex Jazz Club, London (UK)

16. november
The Music Village, Brüssel (BE)

17. november
Festival Jazzycolors, Hungarian culture Institute, Pariis (FR)

18. november
Festival Jazz Sur La Ville, Magalone, Marseille (FR)

19. november
Festival Les Boréales, Camion Jazz,  Caen (FR)

20. november
Le Neumünster, Luksemburg (LU)

25. november
BIX Jazzclub, Stuttgart (DE)

21 august, 2016

Külasta minu ametliku e-poodi 311.ee lehel

Nüüd saab lihtsa vaevaga kõik plaadid omale koju tellida. Külasta minu e-poodi klikates siia.


1 august, 2016

Osta uus plaat "Peedu Kass Momentum"

Plaat on nüüdsest saadaval kõikides suurimates Eesti plaadipoodides ja ägedamates butiikides:
Rahva Raamat, Apollo, Terminal, Biit.Me, Jazziklubi Philly Joe's, Viljandi Pärimusmuusika Ait, Triigi kohvik Agar-Agar.
Plaati saab tellida ka aadressilt info(at)peedukass.com ning saadame plaadi kasvõi maailma kõige kaugemasse otsa.

25 aprill, 2016

Peedu Kass Momentum uus CD-plaat nüüd väljas

Peale 4 aastast koostööd ühtse ansamblina oleme valmis saanud oma esimese albumi. Peedu Kass Momentum ja meie samanimelist CD plaati leiab kõikidest kohalikest plaadipoodidest. Lisaks ka iTunesis ja Spotify's. Plaat on salvestatud Göteborgis, Nilento stuudios. Plaadi kaanefoto autor on Kaupo Kikkas, kujunduse tegi Martin Pütsep.

28 märts, 2016

Plaadiesitluskontsert 28. aprill kl 18 Vaba Laval

Momentumil on väga hea meel, et saame tänavu mängida meie jazziaasta tippsündmusel - festivalil Jazzkaar ning saame teha seda koos uue plaadi esitluskontserdiga. See on kindlasti meie ansambli üks olulisemaid ülesastumisi.
Facebook event
Jazzkaare koduleht

1 märts, 2016

Kanada tuur 17-24 märts

Momentum tuuritab kevadel Kanada idarannikul.
18. märts, festival "Jazz En Rafale", L'Astral, Montreal
20. märts, Tartu College, Toronto
21. märts, vanadekodu "Ehatare, Toronto

2 aprill, 2015

Peedu Kass Momentum esineb Bremenis maailma suurimal jazzmuusika messil "Jazzahead"

Suur rõõm on teatada, et ansambel "Peedu Kass Momentum" on esimese Eesti ansamblina kutsutud esinema Bremenisse maailma suurimale jazzmuusika eksportmessile "Jazzahead". Esinemisvõimaluse pälvis kokku 16 Euroopa ansamblit. "Jazzahead" on iga-aastane jazzimaailma professionaalide kohtumispaik, kuhu sõidavad kokku korraldajad ja muusikud üle terve maailma. Eelmisel aastal külastas Jazzaheadi üle 12500 inimese.
Kontsert leiab aset 25. aprill kell 14:00, Kulturzentrum Schlachthof, Bremen, Saksamaa
Jazzaheadi kodulehekülg


2 detsember, 2014

AERIE tuuril ja stuudios

Novembri lõpp möödus tuuritades Šveitsis, Saksamaal ja Belgias ansambliga AERIE. Andsime 10 kontserti ja peale tuuri salvestasime oma esikplaadi legendaarses Ludwigsburgi Baueri Stuudios. Sealsete seinte vahelt on tulnud maailma muusikalukku mitmeid tuntuid plaate, seega oli suur au seal viibida ja salvestada.
AERIE kodulehekülg
Bauer Studios nupuke


18 november, 2014

Uus plaat Brian Melvin Modern Times ja Ameerika turnee

Brian Melvin's Modern Times'iga on väljas uus plaat! Melvinit on iseloomustatud kui "entusiastlik frukt", "kaasakiskuv" ja "energiline", äsjailmunud album on aga mikstuur moodsast ja vanamoodast. Novembri alguses pühkis ansambel jalgadelt kodumaa tolmu ja sõitis USAsse kontserte andma. Kokku anti 8 kontserti nii New Yorgis kui ka San Franciscos. New Yorgis esines ansambel muuhulgas ka maailmakuulsas jazziklubis Smalls ning New Yorgi Ülikooli jazziosakonnas.
Ansambli kodulehekülg.
Plaat iTunesis ja Spotifys
12 oktoober, 2014

Tree Stones Quartet Prahas

Leedu Jazzipäevade raames esineb Tree Stones Quartet täna Praha klubis Jazz Dock.


1 september, 2014

Marten Kuningas ja "Praktiline mees"

Suvi möödus lindistamise tähe all ning valmis on saanud ansambli Marten Kuningas teine album "Praktiline mees". Sellesse plaati sai pandud palju tööd ja armastust! Vaata siit videomeenutusi ning leia meid iTunesis ja Spotifys
Terevisioon
Vilnius Temperature


20 märts, 2014

Uus plaat ansambliga "Tree Stones Quartet"

Ansambel Tree Stones Quartet ühendab Eesti, Läti ja Leedu parimaid noori ja juba rahvusvahelist tähelepanu koguvaid jazzmuusikuid. Kvartett mängib bändiliikmete originaalmuusikat, mille kõlapildis kohtuvad jazzmuusika traditsioon ja tänapäev. Särtsu lisab nende muusikale hardbopi ja latin-jazzimõjutused. "Baltimaade kivid" on bassist Peedu Kass Eestist, trummar Kaspars Kurdeko Lätist, saksofonist Kestutis Vaiginis Leedust ja pianist Dmitrij Golovanov Leedust. Kõik nad on kodumaa publikule tuttavad tegijad ja mitmetes teistes Euroopa bändides mängivad muusikud. Ansambel on jõudnud juba üles astuda Saksamaal, Poolas, Leedus, Lätis ja Eestis. Vaata lisaks Rada7.ee
Bändi Facebook
Leia meid Spotifys ja iTunesis


2 veebruar, 2014

Eesti Jazzi Gala

1. veebruaril tähtistas Eesti Jazzliit oma 10 aasta sünnipäeva millega seoses toimus No99 teatrisaalis Eesti Jazzi Gala. Üles astus 12 eriilmelist kollektiivi sh Peedu Kass Momentum.
Vaata videomeenutust kontserdist:


Juuni 12, 2013

Uus ansambel koos Hayden Powelliga, TWICE TWICE astub üles festivalil JuuJääb!


Loe lähemalt festivali kodulehelt

12 mai, 2012

"Armada" arvustus Postimehes

Margus Haav on kirjutanud ülevaatliku arvustuse Armadast. Plaat sai 4 punkti 5st, mis on minu arvates väga hea tulemus improviseeritud muusika kohta :)
Postimehe kultuurilisa 12.mai

9 mai, 2012

EJO esineb Harpa Hallis Reykjavikis

Esimene Euroopa Džässorkestri "reunion" kontsert 13.05.2012 Reykjaviki pärlis, uhiuues Harpa kontserdihallis.


1 mai, 2012

"Aces of Basses" ja Jazzkaar

Festival "Jazzkaar" sai äsja läbi ning jättis palju häid mälestusi. Mul oli rõõm olla tänavu festivalil abiks ning lisaks muusikuna olla ka teadustaja rollis. Ansambel "Aces of Basses" pidi soojendama Christian McBride'i triot, kes paraku sattus Poolas autoõnnetusse ning seeläbi ei jõudnud nad õigeks ajaks lennuki peale. Peaesineja jäi küll seekord tulemata, kuid bassiässade kvintett tõi Raul Vaigla juhtimisel kastanid tulest välja. Loodetavasti andsime meeldejääva kontserdi! Suured tänud Raul Vaigla, Mihkel Mälgand, Mai Jõgi, Reigo Ahven ja kogu Jazzkaare tiim!!!


Foto Rainer Ojaste

20 aprill, 2012

"EJO Reconnected" koos Hayden Powelli ja Eyolf Dalega

Tänud kõigile, kes tulid meid kuulama Oslos, Kölnis ja Rotterdamis! Oli ääretult suur rõõm musitseerida koos oma Norra semude Haydeni ja Eyolfiga (trompet ja klaver). Kohtusin Haydeniga Euroopa Džässorkestris musitseerides ning sealtmaalt alates oleme päris palju koostööd teinud. Ehk juhtus mõni teist kuulama meie kontserte Tallinnas, eelmise aasta detsembris, koos Tomas Järmyriga. Ka Eyolf Dale peaks olema Eesti publikule tuttav, kuna ta võitis mõned aastad tagasi Nõmme Jazzi pianistide konkurssi ning esines peale seda juba Jazzkaarel, andes 10 sooloklaveri kontserti üle Eesti. Antud ringreis sai teoks tänu Taani organisatsiooni "Swinging Europe" algatusele, mis püüab hoo sisse puhuda projektidele, mis on alguse saanud Euroopa Džässorkestrist. Lisaks Haydeni triole olid tuuril kaasas ka Pablo Held Trio (Saksamaa) ja Marike van Dijk Quartet (Holland). Eriline tänu Martin Røenile ja "Swinging-Europe'ile" selle projekti läbiviimise eest. Põhjalikumalt saab antud projektist lugeda siit.
Meeldivaid videomälestusi tuurilt:
Flue Pipe
Jasper

9 aprill, 2012

Soome-Eesti tuur Niklas Winter Trioga

Jõudsin just tagasi ühelt vahvalt turneelt Niklas Winteri Trioga. Head seltsi ja muusikaelamusi pakkus lisaks Niklasele kitarril veel ka Toomas Rull trummidel. Eriti suured tänud kõigile asjaosalistele Mariehamnis Ahvenamaal. See oli minu esimene kord neil saartel ning see paik jättis äärmiselt toreda mulje oma rahuliku eluviisiga ja külalislahkusega. Trioga andsime kokku 4 kontserti : Tartus, Tallinnas, Turus ja Mariehamnis.

24 märts, 2012

ERSO ja Risto Joosti esituses kõlab "7 fragmenti"

Tänu Eesti Muusika Päevadele jõudis kuulajateni minu esimene pala sümfooniaorkestrile – "7 fragmenti". Seesama teos kõlas äsja esmaettekandes Estonia kontserdisaalis 23. märtsil ERSO ja Risto Joosti esituses. Teos valmis EMP'i tellimusel ning oli minu esimene teos nii suurele koosseisule. Äärmiselt suur au ja rõõm oli olla kontserdi kavas kõrvuti Ülo Kriguli, Rein Rannapi ja Jaan Räätsa teostega. Suurimad tänud ja sügav kummardus – Eesti Muusika Päevad, Ülo Krigul, Riin Eensalu, ERSO, Risto Joost ja Tõnu Kõrvits!


11 märts, 2012

Võimsad muusikaelamused Carl Wintheri ansambliga

Saabusin just ühelt Läti ringreisilt, kus andsime 5 kontserti Carl Wintheri ansambliga. See oli muusikaliselt üks viimase aja võimsamaid elamusi! Tegemist oli Läti, Taani ja Eesti muusikute kooslusega, mille liidriks pianist Carl Winther Kopenhaagenist. Suur tänu Deniss, Carl ja Ivars.
Siin viited videomeenutustele:
Sad Eyes in Palanga
The Falcon
Naima

27 veebruar, 2012

Läti tuur ansambliga Carl Winther Quartet

Rõõm on tõdeda, et kohe-kohe on algamas taas üks ringreis Lätimaal. Sedapuhku Taani pianisti Carl Wintheri kvartetiga. Lisaks temale musitseerivad ka kohalikku raudvarasse kuuluvad Deniss Paskevich (saksofonid) ja Ivars Arutyunyan (trummid)
Vaata lisa Facebookist

25 veebruar, 2012

Uued lood ja uued videod

Üle pika aja õnnestus taas lisada uusi helinäiteid ja videoklippe. Kuula/vaata rubriikide "Muusika" ja "Meedia" alt!

20 jaanuar, 2012

Ilmus uus album "Armada"

Taaskord on kätte jõudnud üks kauaoodatud hetk. Kaante vahele on jõudnud uus kauamängiv "Armada", kaasautoriteks Raun Juurikas ja Andre Maaker! Saadaval suuremates plaadipoodides ja loomulikult iTunes'is. Plaadi väljaandjaks on Peedu ja Andre leibel Paw Marks Music.
Kuula Anne Ermi tutvustust Vikeraadio Õhtujazzi saates.
Immo Mihkelson tutvustab plaati Klassikaraadios.
Vaata siit ka väikest trailerit!1 detsember, 2011

Powell-Kass-Järmyr trio kontserdid Tallinnas!

Kohtusin Haydeniga Euroopa Jazzorkestris mängides ning peale kuu pikkust turneed oli selge, et koosmusitseerimist tuleb ka edaspidi jätkata. Trio kolmanda liikme, Tomas Järmyriga kohtusime suvel Oslos, kus andsime ka esimesed ühised kontserdid. Seekord musitseerime Tallinnas kolmel korral. Kõik muusikaõppurid on oodatud ka ansambli workshop'i reedel, 8.12 Georg Otsa nimelise muusikakooli suurde saali kell 13:00.
Hayden Powell - trompet, Norra/UK ; Tomas Järmyr - trummid, Rootsi ; PK - kontrabass
4.12 19:00 @ Teatri Puhvet
5.12 22:00 @ kohvik Wabadus
9.12 22:00 @ No99 jazziklubi


19 november, 2011

Baltimaade tuur ansambliga "Stereo Drums" (LT-LV-EST)

Lõpuks on olemas ka üks jazz-kollektiiv, kus kõik ansambli liikmed on pärit Baltimaadest! Tervitagem ansamblit "Stereo Drums." Kohtusime esmakordselt Riias tänavu suvel, kui Leonardasel õnnestus palgata kaks trummarit sama kontserdi tarvis. Esimene kontsert oli lihtsalt suurepärane(!), seega ootan pikisilmi kohe-kohe algavat turneed!
Stereo Drums on:
Leonardas Pilkauskas - saksofon
Kaspars Kurdeko - trummid
Ivars Arutyunyan - trummid
PK - kontrabass
20.11 @ Sasha Song Jazz Club, Vilnius, Leedu
21.11 @ Soul Box, Vilnius, Leedu
22.11 @ Kaunas, Leedu
23.11 @ klubi "Piens", Riia, Läti
24.11 @ jazz restoran "Parks", Valmiera, Läti
25.11 @ Endla jazziklubi, Pärnu, Eesti
26.11 @ DAD Cafe, Riia, Läti

14 oktoober, 2011

Peedu liitub Markbassiga!

Asi on ametlik! On suur rõõm liituda Markbassi perekonnaga ning olla nüüdsest selle suurepärase Itaalia võimutootja esindus artist. Tuhat tänu Arvi Redi, Vello Kuura ja kauplus "Muusik", mis on ka eesti ametlik Markbassi edasimüüja!
Viide Markbassi artistide leheküljele

23 september, 2011

Kontsert Django Bates'i ja Stormchaser bändiga

Oli meeliülendav kogemus mängida koos briti pianisti Django Bates'i, rootsi lauljatari Josefine Lindstrandi ning Eesti pillimeestest koosneva Stormchaser bändiga. 5 päeva karme proove kulmineerus kontserdiga Viljandi Pärismusmuusika aidas ning Tallinnas "European Jazz Networki" aastakonverentsil, Vene kultuurikeskuses. Suured tänud Eesti Jazzliit, Tallinn 2011, Jazzkaar, Jaak Sooäär ning Django Bates selle suurepärase sündmuse eest!

15 veebruar, 2011

album "Home" nüüd saadaval ka iTunes'is, Spotify's, Amazon'is ning mitmetes teistes digipoodides!

Lõpuks on võimalik osta ja kuulata "Peedu Kass 005" debüütalbumit "Home" ka interneti vahendusel:
iTunes
Spotify

13 veebruar, 2011

Valminud kaks uut albumit

Toomas Rull "Eesti Hääled 2"

PK - kontrabass ja basskitarr, samuti kaks arranžeeringut keelpillikvartetile.
Vaata ka: www.toomasrull.com

Rebecca Kontus "Võin ma tulla"

PK - kontrabass. Samuti arranžeeringud lugudele "Jeesus võta mu käed," ning "Kui ma imetlen su pühadust."
Vaata ka: www.rebeccakontus.com

30 aprill, 2010

"Peedu Kass 005" album "Home" nüüd saadaval!

Ansambli "Peedu Kass 005" esikalbum "Home" on ametlikult saadaval! Väljaandjaks on Julm Records. Album koosneb kümnest originaalpalast mida esitab kvintett koosseisus: Raul Sööt ja Danel Aljo saksofonidel, Eduard Akulin tromboonil, Eno Kollom trummidel ja PK kontrabassil.

Hangi omale CD interneti vahendusel:
iTunes
LASERING


26 aprill, 2010

2010 Elioni noore jazzitalendi preemia pälvib Peedu Kass!


Foto Mats Õun

"Elioni jazziauhindu jagati tänavu neljandat korda. Peakategoorias pälvis preemia saksofonist Raivo Tafenau, kes kuulub kohaliku raskekahurväe hulka. Noore jazzitalendi auhind läks tänavu 24-aastasele bassimängijale Peedu Kassile. Jazziedendaja auhinna pälvis Boris Paršin, kes on Narva jazzimaastiku väsimatu mootor. Võitjad tehti teatavaks fetivali Jazzkaar peaesineja Dianne Reeves'i kontserdil."